Květen 2013

Blogspot!!!!

21. května 2013 v 21:40 | Deniskur

Blogspot!!!!!!!!!

darkdenvideos.blogspot.cz


Recenze na řasenku Astor - Big Boom&Beautiful

4. května 2013 v 12:35 | Deniskur |  Make up

Recenze na řasenku Astor - Big Boom&Beautiful


Jenom bych na začátek chtěla napsat, že tahle řasenka není moje. Je mojí mamky, ta ji dostala na vánoce. Byla v takovém tom balíčku, kde byl ještě odličovač. Ale napíšu na ni recenzi, protože jsem ji měla od mamku půjčenou.
Tahle řasenka se strašně známá a já jsem mamce strašně záviděla, když ji dostala na vánoce. Já dostala od Rimelu (uvidí v příštím článku), kterou jsem v životě neviděla. Vím, že hodně lidí si jí chválí tak jsem ji chtěla vyzkoušet, ale nejsem si jistá, jestli to bude úplně dobrá recenze, protože ji mám právě teď tendenci srovnávat s mojí aktuální řasenkou, ale budu se snažit. Myslím (ale nejsem si jistá), že je více druhů, protože mamka měla nějakou takovou černou (teď má zlatou) a myslím, že se to tak nějak jmenovalo.
Ale teď už k recenzi řasenka má dost velký hustý štěteček, což mi vyhovuje, protože s těmi malými prostě nedokážu pracovat. Problém je v tom, že štěteček je až příliš velký a tak když si chcete nalíčit třeba spodní řasy je to už problém. No nevím má to být nějaký extra objem, ale nic super mi to nepřijde. Taky je problém, když dojde na cenu, kdyby to bylo něco kolem stovky tak v pohodě. Tedy musím říct, že ceny se dost liší, ale co jsem tak našla je to většinou kolem 200 Kč. A to mi přijde dost přehnané, když řasenka slibuje 10x větší objem a udělá sotva tolik, co moje řasenky od Gabriely za 100 Kč a to je trochu divné.

+ Nádherný obal
+ Je krásně černá
+ Hezky natočí řasy

- Slibuje 10x větší objem a něco takového se nekoná
- Cena, kdyby stála 100 Kč ideální, ale takhle…
- Poměr cena : výkon
- Kartáček je příliš velký a špatně se s ním pracujeTakže na závěr tedy ještě něco napíšu. Tahle řasenka má buď skvělé nebo příšerné recenze. Nebyla by špatná kdyby ta cena byla tak 100 Kč, pak by byl poměr cena : výkon dokonalý. Ale je příliš drahá a vážně si nechci kupovat řasenku za 200 Kč, když mi stejnou službu udělá řasenka za cenu kolem 100 Kč. No mamka z ní úplně odvázaná taky není, takže si chce kupovat novou.
Jo a na příští článek chystám srovnání této řasenky s mojí aktuální :D sama jsem taky zvědavá. Užijte si víkend, pá…

http://www.kosmetikavelkoobchod.cz/fotky10279/fotos/_vyr_3939astor_big.jpg

Xoxo Deniskur