Duben 2013

My wishlist 0,2

30. dubna 2013 v 20:11 | Deniskur |  Móda a líčení

My wishlist 0,2


Takže po chvíli se zase ozývám s tím, že budu na blog chodit pravidelně. Moc Vám všem děkuji za krásné komentáře a přání k předchozímu článku moc mě to potěšilo a řekla bych že i pomohlo, protože jsem ty přijímačky udělala a na gympl jsem se dostala. Jupíííí. Upřímně už mi i blog docela chyběl, pořád mě baví psát pro tenhle blog a nemám ani nápad ho rušit. Jenom mám zase spousty práce, taky už bych měla oběhnout affs, no jo čeká tam na mě spousta článků. Píšu to jenom proto, aby affs věděli že jsem neumřela a chtěla bych je moc poprosit aby mě nemazaly, že začnu obíhat od zítřka pravidelně.

Za tu dobu, co jsem tady nebyla jsem si uvědomila, že se mi na blog vlastně nastřádalo dost nápadů. Tak za 1. mám hotový nový design docela se mi líbí jenom je problém v nastavování. Já jej prostě nedokážu nastavit tak, aby vypadal tak, jak to chci (jo jsem dement). A za 2. mám hotových pár článků a pár nápadů takže se těším až začnu přidávat.

Ale teď už k tomu wishlistu, je to takový aktuální wishlist, nemám totiž ani narozeniny ani nic podobného. Je to takový seznam přání ze kterého chci aby se mi něco splnilo. Není tam úplně všechno, protože to by se tam nevešlo :D
1. Galaxy legíny - ty chci už hodně dlouho jsou naprosto dokonalé
2. Cvočková podprsenka - aww proč ji nikde v česku nemají? Sakra...
3. Zase další cvočky, tentokrát na lodičkách - ty jsou fakt boží
4. Šaty s high low skuní - upřímně si nemyslím, že by mi slušely, ale ty na té fotc jsou boží
5. Kráťásky - nejlépe barvené a nějak zdobené a k nim ještě boží tílko a dokonalý outfit je na světě
6. Košile bez rukávů se cvočky - k tomuhle jsem nesehnala správný obrázek, ale je to lepší než nic jo a ještě jsou to cvočky do třetice miluju je :-*

Xoxo Deniskur

Ještě žiju

20. dubna 2013 v 8:52 | Deniskur

Ještě žiju

Omlouvám se že jsem tak dlouho nic nepřidávala a mám rozepsané asi 3 články a nějak se mi je nechce dopisovat. S blogem rozhodně nekončím jen teď v pondělí a v úterý mám příjímačky tak mi držte palce. Potom se budu snažit věnovat blogu pravidelně. Já totiž už když jsem na počítači tak koukám na videa ♥... Píšu vám jenom proto aby si mě affs nemazaly a aby se nebály určitě je oběhnu, aby jste si nemysleli že končím s blogem nebo že jsem umřela. Takže od příštího týdne bych chtěla přidávat pravidelně aspoň tak 3x do týdne a blogu se budu věnovat víc. Jenom v posledních dnech prostě nebyla nálada no... Děkuju že to pochopíte :D a nebojte příštího pátku se určitě ozvu. Mám v plánu třeba můj wishlist nebo modely tak se přijďte podívat.

Xoxo Deniskur

8.4 - Neaktivita

8. dubna 2013 v 17:08 | Deniskur |  Diary

Neaktivita

Na začátek bych se (opět) chtěla omluvit za neaktivitu, ale mám k tomu konečně pádný důvod. Na nový článek jsem se chytala v neděli, protože jsem vám chtěla popsat, co jsem dělala v sobotu. Jenže pak mě v neděli ráno začalo bolet v krku a prostě to bylo nepříjemné takže ne blog jsem neměla vůbec náladu. Chtěla jsem o víkendu natočit videoodpověď, původně byla v plánu na neděli jenže i přesto, že bych asi měla ležet doma tak jsem šla s mamkou, taťkou a bráchou omrknout autosalon.
Takže v sobotu jsem byla u spolužačky, nejdřív teda u ní doma. Nejprve jsme koukaly na LOL což je úplně mega film :3. Pak mi ukazovala laky na nehty a líčidla a podobné blbosti... No samozřejmě jsme se musely před tím než vyjdeme ven krásně namalovat. Takže já jsem si na sebe poprvé napatlala makeup :D. No nebylo to špatné ale na rvní pokus no... Moje pocity byly jako bych na sobě měla nějaký mastný krém který se nechtěl vsáknout :D ale nechnicky to nebylo špatné ale potřebovala bych jiný odtín :D. A pak jsme vyrazily, prošli jsme celý obchoďák ale nic jsme si nekoupily. Tak jsme zavítali na náměstí do mého ♥ obchodu Tally Weijl. Tam jsem si nakonec koupila tílko, sice je to úplně něco jiného než normálně nosím ale líbí se mi. Stejně se nejvíc těším až zase v sobotu nebo v neděli vyrazím nakupovat s mamkou. Klidně se smějte ale já prostě nejradši nakupuju s ní. Protože ona ví prostě to co nosím co se mi líbí a vždycky mi něco najde. Nejlepší je když jsme v obchodě a ona na mě zaovlá že pro mě něco má a já vím na 99% že se mi to bude líbit :3. No po tom dlouhém chození jsme unaveně padly do tramvaje a byly jsme myslím obě ráda že už jsme doma.
V neděli jak už jsem psala mě začalo bolte v krku přesto jsem se prostě musela jít podívat na autosalón i když bych měla ležet doma. Taková jsem prostě já, protože mi přijde o víkendu zbytečné ležet doma a léčit se když víte že zítra stejně půjdete do školy. Autosalon byl fajn až na tu pitomou bolest v krku která mě dost štvala. Nejlepší na tom bylo jak jste si mohli sednout do těch skoro všech aut. Nevím proč ale já jsem prostě úchyl na auta takže až budu velká tak prostě toužím po nějakém sporťáčku... Takže jsem vyzkoušela asi 50 miliónů aut. Pak jsme musely domů a mě se udělalo nějak hůř zrovna když jsem se musela učit (to jsem ale nedělala schválně) a tak jsem se toho moc nenaučila i když jsem chtěla to víte za 14 dní přímačky tak :/
Dnešek mě taky docela dost naštval... Jako první hodinu jsme měli fyziku a měli jsme psát test. Našprtala jsem se něco a ak se bavila se spolužačkou, co jsem s ní byla v obchoďáku. Pak jsem měla jet já a ještě pár lidí, co bylo vybraných do knihovny na nějaké setkání s anglickou spisovatelkou. Měli jsme odcházet 8:30 za třídy, ale učitel trvdil že on nás prostě nepustí že bysme chtěli třeba zdrhnout nebo tak. No kdybych chtěla zdrhnout tak si vymyslím něco lepšího každopádně učitel pro nás musel přijít a jetě nám nadával že tam nečekáme chápete to? :/ No jeli jsem do knihovny a v podstatě jsme nic nedělali. Chvíli jsme poslouchali co nám spisovatekla říká a protože to byla spisovatelka pohádek tak jsme kreslili pohádku. Já jsem jako jediná mohla kreslit ještě s jednou kámoškou s áčka takže totální pohoda. Pak jsme se do škoy vrátili až na poslední hodinu a boužel jsem se naštvala na spolužačku (se kterou jsem byla v tom obchoďáku)... Jako poslední hodinu jsme měli zemák a já chodím do té třídy i na přestávku protože tam porovnáváme atlasy. A já si chtěla sednou vedle té spolužačky (říkejme jí Markéta :D) ale ona si sedla vedle jiné (Anety) a já se divila jakože co? Tak jsem se jí zeptala jestli se jako s Anetou baví. Stalo se totiž tohle Aneta se přidala k oblíbeným spolužačkám, které jsou monžá oblíbené ale neuvěřítelně blbé. Tak jsme se s Markétou domluvily že se s Anetou prostě nebudeme bavit když má teď nové "kamarádky"... A pak já se vrátím a ona s ní chce rovnou sedět. Jako to se na mě nezlobte ale to je prostě moc i na mě! Takže a pak se mě ještě ptá jestli jsem naštvaná, no řekla jsem jí že nejsem, ale opak byl pravdou. Jenže já vlastně nemám na co být naštvaná může se bavit s kým chce... Docela mě to teda ale štve, nic s tím asi neudělám.
Tak já budu končit ještě jsem vám nepopsala zdaleka to všechno, co jsem chtěla, ale už mě bolí ruka a navíc nechci kilometrový článek... Kdo by to pak četl. Tak nic mějte se pěkně :-*

Xoxo Deniskur

Moje oblíbená youtuberka

3. dubna 2013 v 20:56 | Deniskur |  Mix

Moje oblíbená youtuberka

Rozhodla jsem se napsat sérii článků na téma moje oblíbená... Budu tady psát o mých oblíbených blogerkách, lidech atd. Dnes bych začala jednou úžasnou slečnou, která má videa na youtube. Našla jsem ji díky tomu, že jsem hledala video makeup bez zrcadla a viděla jsem tam její video. Naprosto mě zaujalo tak jsem si našla její youtube kanál a podívala jsem se na spousty jejích videí. Asi nikdy mě nepřestanou bavit a dneska vám chci jedny z mých nejoblíbenějších ukázat.
Chápu pokud se vám nebudou líbit, ale mě prostě hrozně baví... Asi to není šálek kávy úplně většiny blogerek, protože se zabývá hlavně kosmetikou. No nebudu vás do ničeho nutit, ale ě se ty videa strašně zalíbily takže já je doporučuji zhlédnout, aspoň BF TAG protože ten stojí za to!

Tohle video je prostě nejvíc totálně jsem se do něj zamilovala nejlepší Best Friend TAG, co jsem kdy viděla :)

Jeden úžasný tutoriál na nádherné stíny, tyhle prostě někdy musím vyzkoušet...

Taky jedno z mích oblíbenějších videí:

Já doufám že (i za ni :D) že se vám její videa líbí já se do nich zamilovala takže... :D

Xoxo Deniskur

2.4 - LOL

2. dubna 2013 v 21:22 | Deniskur |  Diary

LOL

Upřímě ani to tak k smíchu není, ale já se prostě musím pozastavit nad některými výroky, co mi píšete. Některé jsou samozřejmě pěkné, ale přeci jenom už jsem smazala dost odporných komentářů a urážek na asku. Především do anonymů... Je mi to ale líto, prostě to, co někteří píšete nejom mě, ale spoustě ostatních. Takže ráda bych vzkázala anonymům, co takhle urážejí tenhle článek je pro vás.
Takže prostě když jsem si zakládala blog bylo mi jasné, že né každému se bude líbit. Koneckonců každý má jiný vkus a líbí se mu něco jiného. Já se vůbec nezlobím pokud mi někdo slušně napíše, nezlob se ale tvůj blog se mi nelíbí, nemám rád/a tento styl blogů apod. To pochopím, ale nepochopím logiku anonymů, kteří se podívají na blog a teď ho začnou nacpávat urážkami jak jsou články neuvěřitelně pitomé, autorka blogu hnusná a totálně blbá. Boužel i tak to je a nedá se s tím nic dělat. Fakt dneska jsem se docela zasmála protože mi jeden nebudu zmiňovat kde ani kdo napsal, že jsem největší blbka světa. Ano opravdu jsem se zasmála a víte proč? O tom člověku jsem já nikdy neslyšela, nikdy jsem se s ním neviděla a nebavila se s ním, ani jsem si s ním nepsala. Takže nemá absolutně podle čeho soudit, ale zjevně je to jedno. Já teda ale vůbec nechápu, co se děje v mozku těchto lidí. Nebo mě například zaráží, že neuvěřitelné množství lidí se pořád naváží do jedné slečny, jenom protože si retušuje fotky. Jako by to nebylo jedno.
Myslím si, že být na nějaké sociální síti mít blog nebo podobný server třeba ask tak asi není možné nesetkat se někým takovým. Samozřejmě vás to asi ze začátku budemrzet a budete si říkat, jestli jste něco udělali špatně. Já si myslím, že takový anonym má prostě jen problémy sám se sebou a nemá žádné seběvědomí tak si ho potřebuje zvednout urážením druhých... Není na tom nic překvapujícího a ani pěkného. Já na takovéto lidi kašlu a co mě nezabije to mě posílí řekla bych, že se jich nidy nezbavíme a nejlepší je je ignorovat. Nebo se jim zasmát, aspoň se pobavíte nad průměrnou lidskou inteligencí sice to není nic moc pěkného, ale tak co...
Tímhle bych vám jenom chtěla říct a to hlavně vám nezkušeným blogerkám, co tohle čtete, dřív nebo pozděj se objeví někdo, komu se nebude líbit váš blog a nenapíše to zrovna slušně. Tak už to prostě chodí a dřív nebo pozděj to přijít musí. Já znám spousty lidí, kteří mají úžasn blogy a když mají třeba anktetu jestli se lidem líbí jejich blog odpovědi nejsou vždy ano. A taky neříkám že se mi líbí každý blog. Takže vy průměrné inteligence, co píšete komukoliv jakékoliv urážky trochu se zamyslete nad tím, že rozumný člověk nad vašimi urážkami nebude plakat, ale smát se. Doufám že jste si z článku aspoň něco vzali...

XOXO DENISKUR :-*