10 věcí co mě dokážou totálně nasrat

1. února 2013 v 15:47 | Deniskur |  Mix

10 věcí co mě dokážou totálně nasrat

Další článek ze série 10 věcí co... Nezlobte se že jsem se celkem dlouho neozvala ale prostě jsem neměla čas nebo když už jsem ho měla prostě jsem neměla náladu něco psát, ale konečně se do toho mám chuť pustit.

1. Rozmazané líčení - Tohle se mi stane pokaždé když spěchám, prostě si třeba dávám tužku nebo řasenku. A jak spěchám tak se na to úplně nesoustředím a pak BUM!!! A mám řasenku po celém xichtě a už nestíhám a to si to ještě musím opravit, no v takových chvílích mám chuť do něčeho praštit...
2. WTF??? - Nebojte se zas tak sprostá, ale prostě mě strašně štve když někdo něco říká a já mu nerozumím, pak se zeptám cože a on neřeš to! Bóže to je přece hrůza, já prostě musím vědět všechno :D a když to nevím a někdo mi řekne neřeš to. Prostě mám chuť někoho fláknout, wááúúúúúúúúúúúú! Křičící
3. My máme úkol cože??? - Ano přesně tohle je moje nejčastější věta ve škole :D. A nejvíc mě prostě naštve že já si doma lebedím a říkám si: pohoda na zítřek nemusím nic dělat a pak se ve škole dozvím že máme úkol. Nebo i mnohem hůř že píšeme test, bože hrůza!
4. Pomluvy - Vím že tohle píšu aspoň po desáté :D ale prostě nemůžu jinak, když mě nebo mé kámoše popř. rodinu pomlouvá tak prostě mám chuť toho člověka zavaždit. Nesnáším pomluvy, zase neříkám že jsem nikdy nepomlouvala, ale vždycky aspoň maximálně slušně.
5. Lakování nehtů - To tálně mě naštve když si nějak slušně nalakuju nehty a pak si třeba spravuju ty okraje a... Prostě si zkazím celý nehet, tohle je strašný!!!!
6. Grafika - V tomhle jsem prostě totálně neschopná, takže když se něco nedaří tak jsem schopna si třeba i rozmlátit klávesnici :D
7. A zase ta škola - Přesně, nejvíc mě to ale dokáže naštvat tehdy kdy třeba přijdu na notebook a mám skvělí nápad co dělat a za dvě minuty přijde mamka nebo taťka ať končím že jsem tam dlouho a ať mažu dělat něco do školy, to je pak mám největší chuť poslat někam...
8. Pomalý internet - Teď už se mi to sice tolik nestvává, ale dřív. Prostě jsem přišla na komp a dvě hodiny jsem čekala než mi prostě spustí internet. Teď už to není tak hrozné, ale občas se to stane a se mnou je to těžké protože holt nemám žádnou trpělivost.
9. Smazaný článek - Taky se mi to už tolik nestává, ale dřív jsem to na blog cz měla pořád prostě jsem se mořila s článkem a konečně jsem s ním začínala být spokojená a pak na něco omylem klinu a... Všchno je pryč, vždycky když se mi tohle stane musím se krotit abych si nerozflákala počítač
10. Autobusssss - Přesně tak, hrozně mě naštve když třeba spěchám na autobus, on už stojí na zastávce já tam doběhnu a on mi zavře dveře a odjede před nosem. Blééé, nenávidím!!!
Takhle to vypadá že jsem fakt hrozná a hned se rozčílím, ale opravdu tohle jsou ty nejhorší věci, které mě naštvou nejvíc a tak hrozný to není, snad :))

Xoxo Deniskur
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kathushka Kathushka | Web | 4. února 2013 v 14:21 | Reagovat

WTF - Zkratka anglického sousloví "What The Fuck?" Česky slušně prelozeno: "Co to sakra má být?" Používá se většinou jako vyjádření údivu nad nějakým nesmyslným faktem či výrokem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama