Únor 2013

28.2 - Omluva opět

28. února 2013 v 15:48 | Deniskur |  Diary

Omluva opět

Ano zase a znova se omlouvám, že jsem delší dobu nenapsala článek. Ale prostě toho bylo hodně musela jsem se učit na přímačky, pak na testy do školy a na konec jsem dělala referát. Tady vám ale konečně objasním to co jsem načala v minulém článku. Ano někdo mi okopíroval komentáře, ano vždycky jsem věděa že lidi jou hajzli, kteří si (výjimky mi prominou) neumí vymyslet vlastní nápady a všechno jen kopírují. Takže jsem se toho dočkala i já a vlastně jsem čekala, že to někdy přijde, ale možná až budu mít lepší články. O to víc mě to zaskkočilo když někdo kopíroval už teď a navíc totálně nepochopitelnou věc. Komentář!
Adresu blogu nebudu jsemnovat, protože taková prostě nebudu navíc nevím jestli si komentář napsala majitelka sama, nebo jestli ho někdo okopíroval z mého blogu. Takže jak se to seběhlo? Trochu jsem se nudila a prohlížela si článek WNTW a četla komentáře. Pak jsem náhodou klikla na jeden blog a řekla jsem si proč ne a začala jsem si číst článek. Autorka psala, že se chystá točit videoodpověď a prosila o otázky. Řekla jsem si "fajn" třeba mě něco napadne a nějakou otázku napíšu. Už tam bylo asi 5 komentářů, tak jsem se na ně chtěla podívat a začala jsem číst první. Jakmile už jsem začala číst bylo mi to nějaké povědomé, ale prostě jsem nebyla schopna říct proč. Na tomhle blogu jsem byla asi podruhé a kromě blogů od mích affs vlastně na skoro žádné jiné nechodím. A pak jsem uvědomila že jsou to moje otázky. No někdo asi nebyl moc originální. A otevřela jsem svůj blog, abych to prozkoumala. Najela jsem přesně k tomu článku a zjistila jsem že někdo to prostě ani neupravil a i s chybami a smajlíky to tam okopíroval. Mám takový pocit, že si komentáře napsala autorka sama, protože všechny byly napsané asi minutu po sobě a anonymně pod šílenými přezdívkami. No hodně jsem se tomu divila a tak jsem na to reagovala, už si přesně nepomatuju, co jsem napsala, ale bylo to něco v tom smyslu, že si lidi vymýšleli vlastní komentáře a nekopírovali je. Další den jsem se vrátila abych zjistila jestli někdo reagoval a co nevidím článek nikde! No koukala jsem jako blázen a nevěděla jsem, co se to stalo. Upřímě jsem si vždycky myslela, že se kopírují jen dobré články a fotky, ale v životě by mě nenapadlo okopírovat komentář. Pokud tohle čte autorka blogu, tak asi pozná že píšu o ní a je mi líto jestli jsem ji urazila, pokud jsem napsala něco co není pravda, ale tak to vidím já a takový mám názor! No mám takový pocit, že blogový svět mě čím dál tím víc udivuje a boužel to není v dobrém slova smyslu.

Xoxo Deniskur

Nápisy Affs s texturou

25. února 2013 v 19:36 | Deniskur |  Graphic

Nápisy Affs s texturou

Docela jsem se nudila tak jsem otevřela grafický program a začala jsem tvořit nápisy s texturou. Původně jsem je chtěla pro sebe, ale pak jsem si uvědomila že už je v menu mám, takže je sem teďka dám pro Vás. Jako volné, čili si je můžete dát ne svůj blog třeba do menu, něco volné designy. Ovšem kopírovat pouze se zdrojem! Proč to píšu je to ač se to možná zdá neuvěřitelné je to že mi někdo okopíroval komentáře. Více v napíšu do deníčku.
Určitě budu hrozně ráda když se vám nějaký bude líbít a když ne tak hold máme každý jiný vkus :)).

Tahle není špatná jen mě štve jak je to písmo takové hrbolaté :D
Tahle je úžasná líbí se mi skoro nejvíc :,))
Tahle taky není špatná to písmo ji dělá takovou zajímavou
A poslední ta se mi líbí úplně nejvíc, řemýšlím nad tím že si ji ponechám :D

Xoxo Deniskur

Recenze na lesk na rty "Miss Coctail" od Miss Sporty

24. února 2013 v 18:00 | Deniskur |  Make up

Recenze na lesk na rty "Miss Coctail" od Miss Sporty

Po delší době je tady další recenze a opět na výrobek od Miss Sporty tentokrát se ale jedná o lesk na rty. Dostala jsem ho k narozeninám od tety. Jsou v něm takové malé třpytky a já mám barvu sípše tak jako do oranžova. Take není až tak úplně nápadná, ale to mi pro tentokrát vyhovuje, protože má růžových lesků až až.
+Je na výběr docela dost odstínů a ten co mám já mi plně vyhovuje, nebrala bych jiný :))
+Obsahuje takové malé třpytkykteré udělají na rtech lesklý efekt
+Je hydratační
+Nemám pocit že byl nějak extra drahý, takže i cena je plus
-Ty třpytky, jsou pro mě fajn ale někomu kdo má jemné rty můžou třeba vadit
-Jinak není tak úplně lesklý, leskne se víceméně díky těm třpytkám, ale to mi až tak nevadilo :))


Určitě ho ale nedoporučuji pro ty co mají jemné a popraskané rty jsou tam totiž ty třpytky a to by někomu asi vadilo. Jinak je ale moc fajn a navíc cena bude podle mě přijatelná, protože značka Miss Sporty nemá nijak předražené produkty.

Xoxo Deniskur

Nápis s použitím textury v abobe photoshop

23. února 2013 v 15:50 | Deniskur |  Návody

Nápis s použitím textury v abobe photoshop

Tenhle nápis vypadá efektně a není vůbec těžký jak se možná na první pohled může zdát. Tady ti ukážu jak na to a budeš to umět za 5 minut:

1. Nejprve je nutné otevřít si nový dokument a pak zvolit velikost tu volíme podle toho jak chceme velký nápis. Důležité je také dát si průhlené pozadí:

2. Nyní si vložíme obrázek nějaké textury případně fotky a vybereme nástroj text:

3. Napíšeme text, který mám automaticky vytvoří novou vrstvu:

4. Teď si s pomocí nástroje kouzelná hůlka a přidržením klávesy Shift, vybereme všechna písmena (klikneme na jeno písmeno, držíme klávesu Shift a postupně klikáme na všechna písmena):

5. Přepneme se do vrstvy s texturou a stiskneme clávesy CTRL+C:

6. Vytvoříme novou vrstvu a stiskneme CTRL+V, zdálivě se nic nestane ale:

7. Nejprve totiž musíme (kliknutím na ikonku oka) zneviditelnit obě vrstvy a zůstal nám nápis, který ale ještě není kompletní:

8. Nyní pravým tlačítek myši klikneme na ikonku vrstvy, ne které máme text a vybereme možnost Blending Options:

9. Tady si máme možnost nastevit jestli si chceme u textu (v našem případě) nastavit jestli cheme třeba vnitřín záři, stín... (já jsem si nastvila stín a černé okraje):

10. Takhle vypadá obrázek ještě před uložením do formátu PNG:

11. A tohle už je výsledek naší 5 minutivé práce a vypadá to docela efektně, hodí se například na opisky do menu...:
Doufám že jste to všichni pochopili a pokud byste potřebovali s něčím poradi tak se ptejte do komentářů, ráda poradím a pomůžu.

Xoxo Deniskur

22.2 - Páteční pohodička

22. února 2013 v 19:17 | Deniskur |  Diary

Páteční pohodička

Po delší době se opět ozývám na blogu a omlouvám se za neaktivitu, ale pořád se snažím šrotit na přímačky a když už jsem porstě na komplu tak se mi nechce psát článek, nebo mě nenapadá o čem. Já prostě nechci psát zbytečné pitomé články o ničem to radši nenapíšu žádné, ale jinak své affs obíhám a píšu jim komentáře. Teďka jsem konečně víkend takže článků možná bude víc :)). Určitě se chystám na článek NEW IN čili co jsem pořídila za uplynulé 2 měsíce. Jinak teďka mám konečně chvíli pohodičku a užívám si to. Před chvílí jsem skončila s učením, tašku jsem mrskla do kouta a nevytáhnu ji dřív než v neděli večer. Teďka se jen tak válím relaxuju, sleduju bráchu a mamku co dělají na počítačích, pouštím si partičku a nudím se :D. Taky přemýšlím nad videoodpovědí...
Teďka mám volno takže jsem online na asku tak se ptej dělám i videoodpovědi :D ask.fm/Deniskur
Taky bych vás ještě poprosila o nějakou tu otázečku do videoopovědi: Kdyžtak sem...

Xoxo Deniskur

Polyvore 2

19. února 2013 v 19:45 | Deniskur |  Fashion

Polyvore 2

Mám tady opět pro vás další outfity z Polyvore. Chci se i omluvit že jsem nebyla na blogu, ale nebyl čas, no jo tak už je to když do vás učitelé hustí úkoly, musíte se učit na blížící se přímačky a ještě po vás všichni chou abyste dělali bůhvíco. Bude mě samozřejmě mrzet pokud si mě mé affs smažou, když jim nebudu psát komentáře, ale blog není moje povinost a já na něj budu chodit a přispívat kdy chci. I když se pořád snažím psát svým affs komentáře, ale zase blog pozastavovat nechci, protože vím že bych bez něj nevydržela a šla bych psát další článek :D. Ano taková jsem já, když něco můžu tak nechci, ale když na něco mám zákaz tak prostě... Znáte to taky někdo? Hálo ozvěte se! No tak nic no :((. Ale abysme přešli k tématu, právě s taťkou vyplňuju přihlášku na gympl, ale to není co chci říct :D. Vytvořila jsem pro vás další plesové tentokrát outfitky v Polyvore a jsem se sebou docela spokojená. Ty modely nejsou špatné, ale to není kvůli těm modelům, ale kvůli tomu že jsem konečně! přišla na to jak dělat to menu s těmi nápisy. Bože jsem hrozně šťastná a (což u mě není zvykem) jsem na to přišla totálně sama a bez návodu takže :D: Jo a mejvíce jsem asi spokoená s tím fialovým:
A tady ještě jeden model z doby když jsem se nudila model z mého ♥ filmečku the clique:

Xoxo Deniskur :-**

Modely se šátečky

16. února 2013 v 16:54 | Deniskur |  Fashion

Modely se šátečky

Omlouvám se že jsem se tak dlouho neozvala, ale neměla jsem přístup k internetu. Takže doufám že si mě mé AFFS nesmazaly, ale jak už jsem psala byla jsem mimo domov. Chtěla bych se tak omluvit a přidám vám teda aspoň nějaké modely, které jsem tovřila u sebe i bez internetu. Jsou se šátky, které jsou podle mě teďka dost trendy a mě se hrozně líbí. Dneska jsem od mamky, musím se pochlubit dostala nádherný leopardí šátek z mého milovaného obchodu Tally Weijl. Takže tadyk jsou ty modely:


(A musím se pochubit, tyhle modely se mi vážně líbí :P)

Ptej se dělám i videoodpovědi, tak to na mě palte :) ask.fm/Deniskur
A ještě vás prosím o otázky do mé první videoodpovědi prosím ptejte se :P TADY
Xoxo Deniskur

1 Videoodpověď

11. února 2013 v 15:46 | Deniskur |  Mix

1 Videoodpověď

Rozhodla jsem se natočit 1. videoodpověď tak vás hrozně moc prosím o otázky, budu vděčná za každou, ale čím originálnější otázka tím podle mě lepší. A chci upozornit že na otázky typu: kolik je ti let, proč sis rozhodla založit blog apod. odpovídám jenom jednou! Prosím pište otázky, smutně koukám :DDDD

Xoxo Deniskur

11.2 - Stěhování...?!

11. února 2013 v 10:15 | Deniskur |  Diary

Stěhování...?!

Ano teď skoro pořád poslední dobou uvažuji že se přestěhuju na blogspot. Jelikož mi pořád blog blbne nejde na spousty věcí klikat, blbne psaní komentářů... Takže mím affs vůbec nemůžu psát komentáře, nezobrazují se mi třeba články. Proto uvažuji že odejdu z blog.cz ale mám s tím jeden problém, tudíž to že ať bych se přestěhovala kamkoliv nic bych neuměla. Ani vytvořit dess, napsat články, vkládat videa a tak podobně. Tak bych se chtěla zeptat jestli se někdo nemáte zkušenosti jiným webem na kterém bych zvládla něco i já. Říkám dám blogu.cz tak týden a pokud to pořád bude blbnout tak se přestěhuju na blogspot nebo na podobnou stránku... Jinak ještě teďka přidám nové fotky do my nail inspiration, protože jsem si nalakovala nehtíky :)). Jinak už ani nevím co mám psát asi si budu muset ještě chvilku lehnout, nebo z toho blogu dostanu infarkt...

ask.fm/Deniskur - ptej se je to i anonymní a nemusíš být registrovaná/ý


Xoxo opět nasraná Deniskur :D

Stížnost na nový blog.cz

9. února 2013 v 10:17 | Deniskur |  Mix

Stížnost na nový blog.cz

Vím že je už asi pozdě ale už mě vážně štve nový blog.cz, nemůžu jinak než si stěžovat.
Takže za prvé: Už když jsem přišla tedy někdy koncem listopadu jim nefungovaly statistiky a už je únor a oni to ještě nebyly schopni opravit. Už mě to dost štve, ano sice mám na blogu své počítadlo ale přece jenom by bylo lepší kdyby to opravili.
Za druhé: Ten nový vzhled je jako co? Je to nepřehledné a chybí mi tam poslední nové komentáře atd. prostě to jak to bylo předtím. Vůbec se mi ten nový zvhled nelíbí a nevyznám se v tom... Dle mě prostě absolutně nepřehledné a zbytečné, udělali by líp kdyby ten vzhled vůbec neměnily nebo aspoň změnily k lepšímu, ale takhle?
Za třetí: Už mi nějak blbne blog a mám ten pocit že nejsem sama komu se to děje. Včera jsem si zapnula komp a chtěla se podívat na svůj blog, ale něco mě viděsilo poslední můj článek tam byl totiž 1 free dess s miley cirus, který je asi z 20. ledna. Úplně jsem se zděsila a říkala si kam mi zmizely články, o upřímě bylo mi tak trochu špatně protože jsem si říkala že těch článků bylo dost hodně jsem tomu dala a dala jsem si práci s psaním a najednou všechny zmizí? Přihlásila jsem se teda na blog.cz a ty mé články tam aspoň naštětí byly, ale nebyla jsem vůbec schopna zjistit proč se mi na blogu nezobrazovaly. Naštěstí jsem pak jeden článek upravila a všehno se spravilo, ale prostě jsem byla absolutně zděšená co se to stalo.
Za čtvrté: Už mi zase blbně blog a tentokrát s komentáři, kotkétně u článku WNTW tam se mi totiž zobrazují jen 4 komentáře a přitom jich tam mám 6, mě nejde o počet komentářů (i když mě vždycky potěší) tam mě prostě štve že to blbne. A můžu říct e to blbne nejen mě, dneska už jsem se podívala na svůj oblíbený blog royal diary, konkrétně k TOMUTO článku a holkám to taky blbnulo. S těmi komentáři a pak jsem viděla ještě jeden blog na které to nebylo v pořídku, ale už si nezvpoměnu na jeho adresu.
Chci teda říct že chci nový blog.cz všechno už mě na tomhle štve a už nevím co s tím dělat. Teď mám nějvětší chuť přestěhovat se na blogspot, ale bojím se že bych ani nebyla schopna napsat článek. Ale jestli s tím nic neudělají a takhle to půjde dál tak to vážně vzdám. Přece jen blogspot je jiná doména než blog.cz. A pokud s tím ti manažeři blogu.cz nic neudělají tak to vážně vzdám a přestěhuju se na blogspot i kdyby to znamenalo že na tom neudu umět ani hovno. Protože mě s prominutím blog.cz sere a nechápu proč to netspraví. Ano vím že jsem se posledních řádcích dost opakovala, ale prostě si nějak musím vypsat ten vztek a navíc nikdo to nemusí číst.
Ptej se tady nudím se no... Odpovím na vše :)) http://ask.fm/Deniskur

Xoxo naštvaná Deniskur