Leden 2013

Kalendář

30. ledna 2013 v 20:26 | Deniskur

Kalendář

Ano trochu jsem se činila a vyrobila jsem kalendář a kritiku neberu je to můj první pokus takže -_-. A ještě přidávám mé oblíbené přísloví.
Pokud se tady něco někomu nelíbí ať si prdel políbí :DDDDDDDDDDXoxo Deniskur

1 Design na přání pro Kate♥

30. ledna 2013 v 20:15 | Deniskur |  Graphic

1 Design na přání pro Kate♥

Mám tady pro tebe tvůj nový design, zkoušela jsem ho nastavit na svůj design blog protože jsem potřebovala zjistit přesné rozměry. Je laděný do modra, původně jsem ho chtěla dělat do fialova ale podle mě to není tak hrozné :D. Poprosila bych tě abys mi sem napsala svůj email abych ti design mohla poslat (pokud nechceš aby ostatní viděli tvůj email hend po přečtení komentář smažu). Nakonec jsem tam nedávala žádný nápis, pokud bys design chtěla i nastavit napiš mi prosím na email.

Pravidla
1. Design nebudeš vydávat za svůj a nebudeš umazávat text by: Deniskur
2. Design musíš mít na blogu aspoň 2 dny, samozřejmě můžeš i déle :))
Tak to je všechno moc pravidel ti dávat nebudu...

Doufám že se ti design bude líbit a na tvém blogu chvíli zůstane... Jo a na náhled se můžeš podívat ZDE...

Xoxo Deniskur

My nail inspiration 0.7

30. ledna 2013 v 14:01 | Deniskur |  My nail inspiration

My nail inpiration

Jsou tu mé další nehtíčky, tyhle jsou takové extravagantní a asi by si je na sebe nevzal každý, ale pokud se ti nelíbí vyjadřuj se slušně jasné?
Použila jsem tyto laky: Modrý (zn.Miss sporty), fFialový (Miss sporty), černý (od ťamíků :D, ale je tam napsáno opola), průhledný s fialovými třpytkami (basic) a průhledný (není na fotce)

Postup: Začala jsem palci ty jsem udělala černou barvou, ukazováčky a prsteníčky budou modrou. Malíčky nalakujeme fialovou a potom co lak zaschne přetřeme třpytkami. Spodní část rostředníčku nalakujeme modrou a vrchní fialovou. Vše přetřeme průhledným lakem, aby nám to déle vydrželo.
Spokojenost: 85% nevypadalo to tak špatně, ale ještě by bylo k úplné spokojenosti doladit některé detaily
Obtížnost: Lehká/Stření nebylo to ani tak těžké spíš to zabere hodně času


Xoxo Deniskur

Má první povídka

29. ledna 2013 v 17:46 | Deniskur |  Mix

Má první povídka

Ano nevěděla jsem jak to nazvat a nic lepšího mě prostě nenapadlo. Nevím jetsli se pobídka bude líbit, ale když ne prostě ji nečti. Však já už to nějak přežiju...

29.1 - Dneska poprvé bez nadpisu :DDDD

29. ledna 2013 v 17:05 | Deniskur |  Diary

Dneska poprvé bez nadpisu :DDDD

No ono to moc směšné není, ale co už. Achjo a další zabitý den je skoro za náma, už mě to nebaví. Pořád jen do školy přijít ze školy udělat úkoly, učit se na přímačky a... No už se namůžu dočlat až bude čtvrtek tak 12 hod. protože už budeme mít za sebou vysvědčení a já už budu doma. Budeme mít totiž jenom do 11:20 muhaháá :D! No mám nové nehty takže čekejte nějakou inspiraci a pak se možná pustím do designu na přání, dostala jsem nějaký nápad tak snad se povede, uvidíme... Jinak opět jsem měla zase odpoledko což mimochodem nesnáším. Naštěstí už jsem doma, ale tak nějak nevím co mám dělat tak snad bude nějaký článek. Nezlobte se za takový nudný článek ale co se dá dělat, příště zkusím vymyslet něco zábavnějšího.

Xoxo Deniskur

2 Free dess

27. ledna 2013 v 18:32 | Deniskur |  Graphic

2 free dess

Mám tady pro vás druhý volný dess, hodně jsem přemýšlela jestli si ho mám nechat nebo jetsli ho mám dát jako volný dess. Dost se mi totiž líbil ale máte ho tady, rozhodla jsem ale takhle pokud si jej někd vezme pak ho tady nechám pokud ne půjde do mé sbírky designů které si plánuji nastavit na blog. Opět říkám že u něj platí stejná ravidla jako u toho s Miley, ale pro jistotu:

Podmínky vlastnictví designů, které jsou volné
Design Fasghion.
Podmínky-
1.Nesmíte vydávat design za svůj
2.Nelze odřezávat některé části, na výrobu vlastního designu
3.Nemažte části designu a text By: Deniskur.
4.Nestahujte si tento design, pokud ho ani nepoužijete
5.Autor má plné právo na to, že pokud už nechce aby se design používal, může ho odstranit z položky Stáhnout.
6.Nic není z blogů, tudíž se nemusíte bát, že by vám někdo ukradnul obrázek.
7.Můžete samozřejmě na design přidat nějaký text, ale ohledně textů platí pravidlo č. 3.
Pokud máte nějaké dotazy třeba ohledně nastavování tak se ptejte, pokud si dess na blog dáte musí vám tam vydržet aspoň den (tohle je podle mě fér, vůči tomu jak jsem se s ním piplala). Pokud ho chceš napiš prosím předem do komentářů.
Náhled na dess
Záhlaví
Pozadí
Vnější okraj
Xoxo Deniskur

Designy na přání

26. ledna 2013 v 13:12 | Deniskur |  Graphic

Designy na přání

Po dlouhém uvažování jsem se rozhodla že budu dělat designy na přání, ale rozhodně nečejte že budou úplně dokonalé, ale třeba bude mít někdo zájem. Proto pokud bys měla zájem napiš do komentářů:

1. Jaké barvy na dess (max. 4)
2. Co za obrázky (např. krajinu nějakou celebritu apod. pokud máš už určitý obrázek zašli mi ho ne email)
3. Nějaký nadpis nebo text ohledně tvého blogu? (nepoviné)
4. Jak si vlastně celkový vzhled představuješ
5. Nějaké speciální přání?

Takže asi tak abys věděla jaký styl při tvorbě vzhledů používám můžeš se podívat na můj design blog tam najdeš veškerou mou tvorbu. Neboj se napsat tady sem i když článek nebude úplně aktuální, protože se sem podívám skoro pokaždé když jsem na blogu :) a jinde obědnávky designů ignoruji.

Xoxo Denisur

26. 1 - Mám nový dess

26. ledna 2013 v 13:04 | Deniskur |  Diary

Mám nový dess

Jak už jste si určitě všimli tak mám nový vzhled a to neříkám moc často, ale jsem s ním docela spojená. Něco by tam určitě ještě chtělo doladit, ale není to špatné. Akorát bych moc chtěla vlastní menu jenže nevím jak na to :,(((((. Jinak pokud se občas mrknete na starší články tak jste si asi všimli že u některých inspirací se změnily fotky na kvalitnější a taky u fotek z mé oslavy. Jinak na dnešek možná půjdu někam ven, protože se mi doma zůstávat nehce, ale mám pro ty méně štastné co nemají vlastní designy dobrou zprávu rozhodla jsem se dělat designy na přání (více o tom v dalším článku).

Xoxo Deniskur

Wanna be affs?

25. ledna 2013 v 21:20 | Deniskur

Wana be affs?

Chtěla by si patři mezi mé oblíbené blogy které ráda navštěvuji. Nemám pro affs žádné pravidlo, jen mě prosím navštiv tak jednou za týden (aspoň). Komentář piš tehdy když tě napadne nějaký výstižný třeba ke článku apod.
Chcš se se mnou teda spřátelit? Fajn do komentů napiš adresu tvého blogu, přezdívku a proč se chceš spřátelit. Jestli tě beru tak ti napíšu na tvůj blog k nejnovějšímu článku. OK?
BTW: A neboj se napsat i k tomuto článku i když bude třeba starší, párkrát za týden se sem vždycky mrknu

Xoxo Deniskur

10 maličkostí co zničí tvůj vzhled

25. ledna 2013 v 21:15 | Deniskur |  Mix

10 maličkostí co zničí tvůj vzhled

Rozhodla jsem se napsat článek tentokrát ne téma 10 věcí co zničí tvůj vzhled a které já nesnáším. Dobře se bavte u čtení…

  1. Okousané a neupravené nehty - tohle je podle mě tak strašně odporné že když holka je hezká ale má prostě odporné nehty tak fuj (ale né že bych byla na holky!). Chápu někdo prostě nehty hezké nemá, ale to neznamená že by se o ně neměl starat. Naopak není nic hnusnějšího než holka s okousanými nehty. Z toho je mi na blití humáč no! A když má holka navíc oloupaný lak atd. tak z toho je mi vážně špatně.
  2. Špinavé oblečení - opět velmi hnusné když se mnou třeba jede v trolejbuse holka a ta má špinavé zmačkané oblečení tak… Nejenom že je to velmi nechutné, ale taky je jasné že se o sebe ta holka moc nestará a podle toho to vypadá. Nejde ani tak tolik o to co má holka na sobě ale spíš jestli má oblečení čisté a vyžehlené a jestli třeba není upocené. Jedna holka třeba když máme volnou hodinu tak jde domů a protože máme tělocvik tak se převlíkne do tepláků a trička na tělák a takhle jde do školy. A když končíme z tělocviku tak se prostě nepřevlíkne ale tak jde domů.
  3. Mastné vlasy - spousty holek má mastné vlasy a já vím že za to prostě nemůžou, hold to tak už někdo má a nic se s tím nedá dělat. I kdyby si třeba dotyčná umývala hlavu často tak ji prostě bude mít mastnou a já to chápu. Někdo za to hold prostě nemůže a nic se s tím asi nedá dělat. Ale já to myslím v tom smyslu že si třeba holka umyje vlasy jednou za měsíc. Možná ti to připadá jako extrém, ale věř že i takové případy se najdou. A těchhle já právě mluvím a to co mám na mysli je dost nechutné!
  4. Smrad - když holka smrdí je to opravdu odporné a nechutné. Když to cítím tak se okamžitě udělá zle. A co víc u nás ve třídě málem jednu holku co hrozně smrdí cigaretama a vždycky když to cítím tak. Ale zase nikdo ti neříká abys to proto tak "trochu" přeháněla s parfémem protože když to přeženeš tak je těžké vybrat si jestli je horší když holka smrdí nebo když je nechutně převoněná.
  5. Výraz - divila by ses ale podle mě i výraz udělá s tvým vzhledem hodně. Asi budeš vypadat trochu jinak když se budeš upřímně usmívat a úplně jinak když se budeš mračit jako kakabus. Zvlášť když máš špatnou náladu tak se snaž na nikoho moc nemluvit protože když na něj vyjekneš: "co zase otravuješ?!" tak asi moc sympatická nebudeš.
  6. Make - up - no u tohohle se asi taky divíš ale některé holky jsou tak schopné ža si dokáží pokazit vzhled i make upem a to se stává docela často. Nejhorší je když to holka s líčením přežene a pak to vypadá tak nepřirozeně že člověk vlastně ani neví jak ta holka ve skutečnosti bez líčidel vypadá. Další trauma které ti dost dobře možná dokáže zničit vzhled je rozmazaná řasenka. Ale to se nestává tak často stačí si jen dávat pozor aby sis ji nerozmazala když si třeba utíráš oči a tak…
  7. Popraskané rty - ano pěkně nechutné co, k tomuhle toho moc napsat asi nejde. Prostě holka by se o sebe měla starat a to ve všech směrech tak proč by měla mít popraskané rty. Je to nepříjemné a nevypadá to dobře.
  8. Žvejka - tohle taky škodí tvému vzhledu prostě máš hlad a tak si něco narveš do pusy, jenže u toho mlaskáš a žvýkáš s otevřenou pusou? To tedy není moc hezké a navíc co když tě někdo uvidí to ti ani nebude trapně? Asi to nevidíš ale vypadá dost trapně a jako bys byla malé děcko. A to stejné platí se žvýkačkou ta sice ano, ale dej si pozor abys nežvýkala jako kráva.
  9. Zvuky - směješ se až moc hlasitě, krkáš a tak no tak to s dobrým dojmem rozhodně nepočítej. Tímhle se akorát tak zařadíš do kategorie nechutné holky. A zvlášť kluci asi moc nemusí takové to holčičí hihňání když se směje a vlastně vůbec nevíš čemu. Tak se to snaž prosím tě aspoň na veřejnosti trochu omezit. Nebo zkus zapřemýšlet jak to třeba vypadá.
  10. Kouření atd. - poslední soubor věcí typu cigareta v puse sem nepatří asi v takovém tom smyslu jako ty ostatní věci, ale přesto jsou to hodně důležité věci a předvádět se s nimi na veřejnosti určitě nedělá dobrý dojem. Víc se k tomu asi nedá vyjádřit.

Xoxo Deniskur