22.1 - Zítřek :,(((((((((((((((( + zápis z víkendu

22. ledna 2013 v 17:10 | Deniskur |  Diary

Zítřek :,(((((((((((((((( + zápis z víkednu

Ano jak jste z názvu urřitě pochopili tak se strašně těším na zítřek. Ano samozdřejmě velmi ironicky řečeno (teda napsáno :D). No dneska jsem měla dlouho školu jako vždycky. Včera jsem se strašně dlouho učila matiku, ale aspoň mám pocit že jsem něco naučila :D (to víte to se u mě moc nestává, já se něco našprtám na test a za dva dny se mě někdo na něco z toho testu zeptá a já nevím o go). A teďka proč vlastně ten název. Musím vám něco popsat abyste pochopily o co jde takže: Začalo to o přestávce zrovna v učebně matiky. A přišly tam dvě kámošky z áčka a hádaly se o něčem že jedna holka se z něčeho škrtne. No já absotlutně nevěděla o co jde a pak jsem se dozvěděla, že jde o nějakou soutěž z matiky, která se má konat zítra. Já jsem se rozhodla že se nepřihlásím a dál jsem to neřešila. Jenže ke konci matiky nám učitelka poslala ten papír a že kdo "chce" může se zapsat. No zapsali se 3 kluci od nás, protože se chtěli ulít z vyučka. Já bych se asi taky zapsala, ale prostě mě příšerně štval ten čas. Já ani moje kámoška se kterou sedím v lavici jsme se prostě nezapsaly. Jenže to by prostě nebyla učitelka z matiky když by mi už dost hnusnej zítřek nezkazila. Poté co si papír prohlídla a zjistila že jsem se nezapsala já ani má kámoška tak se zhrozila a obě nás (přes naše protesty) zapsala a pak ještě jednu fajn holku která sedí před náma. Takže na zítřek mi tofakt "dobře" vychází. Budu vstávat o 40 minut dřív protože máme na sedmou (ano to mě štve, ale už jsem si trochu zvykla) a pak rovnou pomažu na tu soutěž z matiky a přesně tady to začíná. My totiž normálně máme po sedmé pelíšky mou oblíbenou hodinu ve které nic neděláme jenom nám učitel většinou něco pustí. A já v ní většinou naberu síly a odpočinu si abych byla trochu ready na další hodinu a neusnula. Ale já bych teoreticky měla rovnou po tom co budu mít na sedmou jít rovnou na tu soutěž a mě se na tom nelíbí spousty věcí: 1. Tahle soutěž je dobrovolná tzn. kdo tam nechce emusí jenže jak vystvětlí učitelka že mě tam zapsala i když jsem sama nechtěla kdybych chtěla tak se asi zapíšu když nám tam koloval. a za 2. takže příšerně mi to vychází :,(( jak mám asi počítat když sotva udržím oči otevřené. Já tam prostě nechci pochopte mě! Nevím co mám dělat ta soutěž byla dobrovolná a já tam musím jít i když nechci.

Zápis z víkendu

Aspoň víkend jsem si užila v sobotu jsem se šla a mamkou a bráchou projít po špilberku, ale byla taková kosa že jsme chodili jenom chvilinku a už jsme měli omrzilny takže super. Nakonec jsme zavítali do mcdonaldu a byla jsem ráda protože už jsem tam nebyla asi 100 let. Jo to byl super den a já byla spokojená. A v neděli jsem nědala test z matiky a měla jsem úspěšnost 69 nějakých blbostí, prostě mi to nešlo -_- no ale to už jsem nějak rozepsala doufám že vás to ještě baví. Víkend už nemůžu tak popisovat protože jsem nasraná na učitelku z matiky a navíc mám hlad.
BTW: Ještě jsem dělala test z všeobecných předpokladů a vůbe mi to nešlo teda posldních pár úkolů a bála jsem se že skoro nic nebudu mít správně a pak bum měla jsem úspěšnost 94 hezký měla jsem strašou radost a prostě s váma nemůžu o tohle nepodělit :D
Tak jo doufám že jsem vás neunudila k smrti.

Xoxo Deniskur
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Niallerka. Niallerka. | Web | 23. ledna 2013 v 15:54 | Reagovat

A víš, že tě navštívil Hazza?-69. Aww :* :D
A gratuluji, musela jsi být opravdu šťastná :)

2 nathali nathali | Web | 23. ledna 2013 v 16:17 | Reagovat

učení je nejhorší,já bych se tu matiku taky měla učit..

3 Deniskur Deniskur | Web | 23. ledna 2013 v 18:26 | Reagovat

[1]: Děkuju jo byla hrozně moc :D

[2]: No právě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama