10 věcí na lidech které nesnáším

6. ledna 2013 v 14:15 | Deniskur |  Mix

10 věcí na lidech které nesnáším

Původně to měli být jen vlastnosti ale nakonec jsem se to rozhodla udělat tahle tak doufám že se článek bydu líbit.

1. Pomlouvání - není nic odpornějšího než když se dozvíš že jakmile sis ve škole skočila na záchod půlka holek tě pomlouvala. Já to osobně nesnáším a nesnáším lidi, kteří pomlouvají ať už mě nebo kohokoliv
2. Lhaní - ano chápu laždý někdy zalže, jako mě spíš až tak ani nevadí takové ty menší lži jakože třeba jsi půjčila kamrdce CD a ona ti ho měla vrátit, ale místo toho ho ještě půjčila jiné holce a tak ti řekla, že ho nechala doma. Mě ale vadí když mi někdo lže ve vážných věcech jako třeba to holka řekne no sámo si pořád moje BFF. Ty pak zajdeš za roh a ona o tobě začne roztrubovat jaká seš kráva že myslíš že se s tebou kamarádí.
3. Hraní si na někoho kdo nejsi - tohle předvádí spousty lidí a já vlastně ani nevím jestli je to vlasntost nebo ne, ale každopádně to nenávidím. Nikoho přece nezajímá holka která předstírá jak je úžesná a přitom je docela obyčejná.
Chceš vědět co dál? Klikni na c.č.

4. Přátelskost - jako je fajn že je někdo přítelský, ale já mluvím o tom když už je moc až je to nepříjemné. Takový člověk tě pořád otravuje jestli ti může vzít aktovku napsat úkoly jestli může přijít k tobě. Přitom ani nechápe že chceš být taky někdy sama.
5. Trapně hihňání nebo smátí se věcem ketré směšné nesjou vtipné - to je snad vrchol skoro všeho když se holka trapně hihňá každé blobosti. Nejen že je to nesmírně trapné, ale taky dost dětské. Jako chápu někdo řekne nějaký vtip tak se prostě směješ, ale když máš výbuch smíchu u toho že nějaký malý kluk (třeba) zakopne a spade tak to není směšné, ale trapné. Já boužel musím říct že u nás ve třídě mají skoro všichni vrchol legrace když někdo spadne a zakopne. Haha, že? Já to teda nechápu.
6. Mluvení sprostě - tak sprostě snad mluví každý a ano přiznávám se i já! Jenže já se to aspoň snažím omezit na chvíle kdy jsem doma sama nebo s bráchou, protože nám rodiče jinak nadávají a není nic hnusnějšího když nějaká holka třeba v autobuse začne vyřvávat sprosté slova. Kdo to má poslouchat ano já taky řeknu třeba do pr**** když mi něco spadne nebo se mi něco po xté nepovede, ale něco je prostě moc.
7. Kouření - ehm, no to je prostě a jednoduše hnus!!!! Včera jsem cestou z města sedla do autobusu a naposlední chvíli přikráčelas holka, ketré mohlo být max. o rok víc než mě a hubě cigaretu. No málem jsem poblila, pak si držky strila lízátko no byl to hnus. Nezlobte se že jsem psala jak jsem psala, ale tohle se prostě jinak říct nedá. Nesnáším lidi, ketří kouří. Všechno po tom smrdí a je to nehutné.
8. Předvádění - tohle beru v mnoha ohledech první je ten když je holka předvádí na FB jako já nevím jak to popsat, prostě říká něco co by si v reálu třeba vůbec nedovolil. Druhé je když se někdo předvádí jak něco skvěle umí např. jak skvěle umí tancovat i když to není vůbec pravda např. nějaká holka se předvádí jak umí skvěle tančit pak dojde na to že má mít třeba vystoupení a ona nakonec tancovat vůbec neumí.
9. Já jsem úžasná a vy jste nic - no, ehm, tak trochu jsem nevěděla jak to nazvat prostě když si někdo myslí, že je něco víc než ostatní a přitom není je to odporné a já to nesnáším
10. Když cokoliv řeknu a nebo udělám a někdo kritizuje aniž by si to nějak rozmyslel - tohle je taky odporné já prostě něco řeknu a spousty lidí mají kolem toho spousty dbilních keců aniž by vůbec věděli o čem jsem vlastně mluvila pěkně odporné:D
Doufám že se líbilo tak pp u dalšího článku

Xoxo Deniskur
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa


Komentáře

1 D01 D01 | Web | 6. ledna 2013 v 15:01 | Reagovat

Tak to potom nesnášíš sama sebe, protože pomlouváš :-!  :-x  O_O

2 Deniskur Deniskur | Web | 6. ledna 2013 v 15:20 | Reagovat

[1]: Já nepomluvám aspoň ne tak jak někdo, že? A navíc když už pomluvám tak tak aby na to nikdo nepřišel. Takže laskavě :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama