10 maličkostí co zničí tvůj vzhled

25. ledna 2013 v 21:15 | Deniskur |  Mix

10 maličkostí co zničí tvůj vzhled

Rozhodla jsem se napsat článek tentokrát ne téma 10 věcí co zničí tvůj vzhled a které já nesnáším. Dobře se bavte u čtení…

  1. Okousané a neupravené nehty - tohle je podle mě tak strašně odporné že když holka je hezká ale má prostě odporné nehty tak fuj (ale né že bych byla na holky!). Chápu někdo prostě nehty hezké nemá, ale to neznamená že by se o ně neměl starat. Naopak není nic hnusnějšího než holka s okousanými nehty. Z toho je mi na blití humáč no! A když má holka navíc oloupaný lak atd. tak z toho je mi vážně špatně.
  2. Špinavé oblečení - opět velmi hnusné když se mnou třeba jede v trolejbuse holka a ta má špinavé zmačkané oblečení tak… Nejenom že je to velmi nechutné, ale taky je jasné že se o sebe ta holka moc nestará a podle toho to vypadá. Nejde ani tak tolik o to co má holka na sobě ale spíš jestli má oblečení čisté a vyžehlené a jestli třeba není upocené. Jedna holka třeba když máme volnou hodinu tak jde domů a protože máme tělocvik tak se převlíkne do tepláků a trička na tělák a takhle jde do školy. A když končíme z tělocviku tak se prostě nepřevlíkne ale tak jde domů.
  3. Mastné vlasy - spousty holek má mastné vlasy a já vím že za to prostě nemůžou, hold to tak už někdo má a nic se s tím nedá dělat. I kdyby si třeba dotyčná umývala hlavu často tak ji prostě bude mít mastnou a já to chápu. Někdo za to hold prostě nemůže a nic se s tím asi nedá dělat. Ale já to myslím v tom smyslu že si třeba holka umyje vlasy jednou za měsíc. Možná ti to připadá jako extrém, ale věř že i takové případy se najdou. A těchhle já právě mluvím a to co mám na mysli je dost nechutné!
  4. Smrad - když holka smrdí je to opravdu odporné a nechutné. Když to cítím tak se okamžitě udělá zle. A co víc u nás ve třídě málem jednu holku co hrozně smrdí cigaretama a vždycky když to cítím tak. Ale zase nikdo ti neříká abys to proto tak "trochu" přeháněla s parfémem protože když to přeženeš tak je těžké vybrat si jestli je horší když holka smrdí nebo když je nechutně převoněná.
  5. Výraz - divila by ses ale podle mě i výraz udělá s tvým vzhledem hodně. Asi budeš vypadat trochu jinak když se budeš upřímně usmívat a úplně jinak když se budeš mračit jako kakabus. Zvlášť když máš špatnou náladu tak se snaž na nikoho moc nemluvit protože když na něj vyjekneš: "co zase otravuješ?!" tak asi moc sympatická nebudeš.
  6. Make - up - no u tohohle se asi taky divíš ale některé holky jsou tak schopné ža si dokáží pokazit vzhled i make upem a to se stává docela často. Nejhorší je když to holka s líčením přežene a pak to vypadá tak nepřirozeně že člověk vlastně ani neví jak ta holka ve skutečnosti bez líčidel vypadá. Další trauma které ti dost dobře možná dokáže zničit vzhled je rozmazaná řasenka. Ale to se nestává tak často stačí si jen dávat pozor aby sis ji nerozmazala když si třeba utíráš oči a tak…
  7. Popraskané rty - ano pěkně nechutné co, k tomuhle toho moc napsat asi nejde. Prostě holka by se o sebe měla starat a to ve všech směrech tak proč by měla mít popraskané rty. Je to nepříjemné a nevypadá to dobře.
  8. Žvejka - tohle taky škodí tvému vzhledu prostě máš hlad a tak si něco narveš do pusy, jenže u toho mlaskáš a žvýkáš s otevřenou pusou? To tedy není moc hezké a navíc co když tě někdo uvidí to ti ani nebude trapně? Asi to nevidíš ale vypadá dost trapně a jako bys byla malé děcko. A to stejné platí se žvýkačkou ta sice ano, ale dej si pozor abys nežvýkala jako kráva.
  9. Zvuky - směješ se až moc hlasitě, krkáš a tak no tak to s dobrým dojmem rozhodně nepočítej. Tímhle se akorát tak zařadíš do kategorie nechutné holky. A zvlášť kluci asi moc nemusí takové to holčičí hihňání když se směje a vlastně vůbec nevíš čemu. Tak se to snaž prosím tě aspoň na veřejnosti trochu omezit. Nebo zkus zapřemýšlet jak to třeba vypadá.
  10. Kouření atd. - poslední soubor věcí typu cigareta v puse sem nepatří asi v takovém tom smyslu jako ty ostatní věci, ale přesto jsou to hodně důležité věci a předvádět se s nimi na veřejnosti určitě nedělá dobrý dojem. Víc se k tomu asi nedá vyjádřit.

Xoxo Deniskur
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je lepší the sims 2 nebo the sims 3?

The sims 2
The sims 3

Komentáře

1 nathali nathali | Web | 29. ledna 2013 v 16:59 | Reagovat

já mám jen dost často popraskané rty,ale to tak trochu souvisí s jednou mou nemocí-nedostatek zinku hořčíku a málo bílých krvinek..
Jinak se snažím být vždycky upravená a co opravdu nenávidím na lidech jsou to okousané nehty...

2 Deniskur Deniskur | Web | 29. ledna 2013 v 17:36 | Reagovat

[1]: Jasně já to beru ale asi tak že je to spíš v tom smyslu když se holka o sebe nestará, ale když to má někdo tak jako ty tak s tím asi nejde nic dělat a pak mi to ani nevadí, ale...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama