Jak si založit blog???? 2 část

17. prosince 2012 v 16:20 | Deniskur |  Návody

Jak si založit blog???? 2 část

Články s obrázky

Hodně lidí má na blogu problém s vkládáním obrázků, taky jsem ho měla... Takový malý návod jak na to dokonce i s fotkami.
1.Takže například chci článek o šatech tak si vyberu nějaký obrázek šatů, zvětším si ho (kliknu na něj levým tlačítkem) a pak kliknu pravým a vyberu možnost uložit obrázek jako.


2. Vybereme si jméno pod kterým obrázek uložíme a do jaké složky ho uložíme.

3. Tak a teď najedeme na blog.cz přihlásíme se, dáme správa blogu a najedeme do galerie a dáme nahrát obrázek (v případě, že máme více obrázků můžeme použít nahrát více obrázků).

4. No a teď si najdeme náš obrázek.


5. Máme to teď už spustíme psaní nového článku ten si před vložením obrázku uložíme, najedeme si do galerie, zvětšíme si obrázek, zkopírujeme ho a vložíme do článku.


To je všechno, zezčátku je to hodně těžké a zdlouhavé, ale když si zvyknete děláte to automaticky a ani vám to nepřijde. To je všechno... Omlouvám se v minulém návodu jsem sice slibovala více věcí, ale tohle mi zabralo hodně času a nic jiného už sem nechci psát... Pokud byste měli otázky kolem nahrávání obrázků klidně se ptejte, budu se všem snažit odpovědět nebo pomoct. Opět zákaz kopírování.

Xoxo Deniskur
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama