16.12 - Dobré ránko + zápis ze včerejška

16. prosince 2012 v 9:14 | Deniskur |  Diary

Dobré ránko + zápis ze včerejška

Přeju všem kdo to čtou dobré ráno já už jsem vzhůru a dám vám sem zápis ze včerejška jelikož jsem včera nic nestihla napsat.

PS: Odpoledne vám sem dám článek s fotkama z mé oslavy pokud byste měli zájem a mám v plánu ještě jeden super článek pokud ho stihnu, protože odpoledne jdeme na koncert. Mějte se krásně a užijte si článek...

Oslava

Takže ráno jsem se vůbec nevyspala, protože bratr o půl osmé s něčím zachrastil. Řekla jsem si, že si asi upravoval přikrývku tak jsem se otočila a snažila se spát dál. Jenže jsem slyšela kroky a pak vytahpvání žaluzií, podívala jsem se a můj bratr vytahoval žaluzie a pak rozsvítil. No vzdala jsem to a vstala jsem. Po snídani jsem šla na počítač a mamaka mezitím dala na dort šlehačku a dozodbila ho. Asi o půl desáté přijeli děda s babičkou, dostala jsem dárečky. Po obědě jsme měli dort a trochu šampaňského pro dospělé. Pak jsme měli chlebíčky s lososem a různé slané dobrůtky. Pak jetě přijela teta se strýcem a bratrancema. Bylo to fajn, bratr byl protivnej takže se zamnkul v pokojíku. Bylo mi to fuk bez něho to bylo lepší, protože kdyby tam byl měl by určitě ty otrávené pohledy atd... Hrtozně jsem si tu oslavu užila a bylo to fajn. Do dlašího článku někdy odpoledne vám dám fotky z oslavy :D asi se pobavíte. Pak jak odešli tak jsem akorát něco vyfotila osprochovala se a chvíli si pustila televizi. Stejně jsem šla spát brzo... Bylo to faykt fajn nerozdíl od čtvrtka, naštěstí jsem to přežila :D.

XOXO DENISKUR
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama