Jak vyfotit komix v the sims 2

28. listopadu 2012 v 16:23 | Deniskur |  Návody
Ja vyfotit komix v the sims 2

Na hodně blogách o sims vídám komixy. Mám tady malý návod jak je vyfotit.

1. Nejdřív se msíte rozodnout jestli chcete dělat komix v nějakém z přednastavených sousedství nebo si vytvoři vlastní. Je to docela lehké... Kliknete na vytvořit nové sousedství a vymyslíte název. Pak vyberete typ krajiny a máte sousedství. Samozdřejmě tam můžete zadat i popis sousedství atd.

2. Takže teď se pustíte do vytváření rodiny, v jedené rodien budete muset vytvořit všechny postavy z komixu (samozdřejmě můžete mít i více rodin, ale mě se to líp fotí, když je jenom jedna). Pak taky vytvořte jejich dům, pokoje a nějak obecní pozemky, které tam budete používat (např. škola, obchodní dům...) a dejte si také záležet na okolí domu.

3. Jakmile to máte tak si spustíte rodinu ve které se bude komix odehrávat a můžete si také pomocí cheatů vypnout bubliny nad hlavami a zelené krystaly. Fotíte klávesou C nebo kliknutím na ikonu fotoaparátu. Snímky se vám kromě počíteče také ukládají do albumu vaší rodiny.

4. Takže jakmile máte hru vypnutou a uloženou tak si musíte najít ty obrázky, co jste vyfotili takže: Jdete do dokumentůa najdete složku EA Games, tam máte další složku the sims 2 a když ji otevřete máme tam spousty dalších složek. Otevřete si složku Neighborhoods, tam máte další složky např. N001, N002 atd. to jsou sousedství. Nevím přesně, co je jaké sousedství, protože se to s každým rozšířením mění. Tak si najedete do jedné z těch složek a otevřete složku Storytelling no a tam máte ty obrázky.

5. Teď si otevřete blog a začnete psát, ale já to třeba radši píšu tak, že si to nejdřív napíšu do Wordu a pak překopíruji na blog, každý má jiný způsob Usmívající se.

Tady mám ty cheaty jak jsem psala, že můžete vypnou ten krystal a bubliny nad hlavou:

plumbbobtoggle off - vypne zelený diamant
shouHeadlines off - vypne bubliny nad hlavami

Doufám, že jsem aspoň někomu pomohla...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Je lepší the sims 2 nebo the sims 3?

The sims 2
The sims 3

Komentáře

1 Iveta Iveta | 22. července 2013 v 12:10 | Reagovat

Moc děkuji konečně pořádný popis :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama