Listopad 2012

Sims times 2. díl

28. listopadu 2012 v 17:40 | Deniskur |  Sims times
SIMS TIMESROZCHOD NEBO LÁSKA???
Slavný herecký pár Sára Greimenová a její partner Maikl jsou spolu už skoro rok. Jsou prý šťastně zamilovaní a nechali nás nahlédnout do jejich letního sídla.Všem se asi zdá, že tento pár je naprosto perfektní, ale není to pravda. Všechno je tak trochu jinak.Hned potom se totiž pohádali a to o dost závažných věcech, konkrétně o tom, že Sára by chtěla založit rodinu, její přítel s tím, ale nesouhlasil a nechtěl ani svatbu.
Kvůli tomuhle se dokonce i rozešli, což mohou dosvědčit i někteří náhodní kolemjdoucí, kteří hádku slyšeli. To, ale nevysvětluje to co se stalo jen pár hodin potom. Maikl odešel do práce a Sára se vydala do obchodního domu. Večer si však vzali taxíka a vydali se do bazénu s posezením a tam se začali muchlovat na pohovce.Nic nenasvědčuje tomu, že by se usmířili po telefonu nebo podobně. Sára by tuto omluvu jistě nepřijala a je jasné, že by rozchod brala vážně. Odpověď na tuto otázku vám přineseme v dalším díle Sims times. Ale ještě něco na závěr Sára a Maikl se doma chovali úplně normálně, jako by se nic nestalo. Nikdo to nechápe a někdo se domnívá, že pár chce počkat, aby se mohli rozejít až po roce.


Jak vyfotit komix v the sims 2

28. listopadu 2012 v 16:23 | Deniskur |  Návody
Ja vyfotit komix v the sims 2

Na hodně blogách o sims vídám komixy. Mám tady malý návod jak je vyfotit.

1. Nejdřív se msíte rozodnout jestli chcete dělat komix v nějakém z přednastavených sousedství nebo si vytvoři vlastní. Je to docela lehké... Kliknete na vytvořit nové sousedství a vymyslíte název. Pak vyberete typ krajiny a máte sousedství. Samozdřejmě tam můžete zadat i popis sousedství atd.

2. Takže teď se pustíte do vytváření rodiny, v jedené rodien budete muset vytvořit všechny postavy z komixu (samozdřejmě můžete mít i více rodin, ale mě se to líp fotí, když je jenom jedna). Pak taky vytvořte jejich dům, pokoje a nějak obecní pozemky, které tam budete používat (např. škola, obchodní dům...) a dejte si také záležet na okolí domu.

3. Jakmile to máte tak si spustíte rodinu ve které se bude komix odehrávat a můžete si také pomocí cheatů vypnout bubliny nad hlavami a zelené krystaly. Fotíte klávesou C nebo kliknutím na ikonu fotoaparátu. Snímky se vám kromě počíteče také ukládají do albumu vaší rodiny.

4. Takže jakmile máte hru vypnutou a uloženou tak si musíte najít ty obrázky, co jste vyfotili takže: Jdete do dokumentůa najdete složku EA Games, tam máte další složku the sims 2 a když ji otevřete máme tam spousty dalších složek. Otevřete si složku Neighborhoods, tam máte další složky např. N001, N002 atd. to jsou sousedství. Nevím přesně, co je jaké sousedství, protože se to s každým rozšířením mění. Tak si najedete do jedné z těch složek a otevřete složku Storytelling no a tam máte ty obrázky.

5. Teď si otevřete blog a začnete psát, ale já to třeba radši píšu tak, že si to nejdřív napíšu do Wordu a pak překopíruji na blog, každý má jiný způsob Usmívající se.

Tady mám ty cheaty jak jsem psala, že můžete vypnou ten krystal a bubliny nad hlavou:

plumbbobtoggle off - vypne zelený diamant
shouHeadlines off - vypne bubliny nad hlavami

Doufám, že jsem aspoň někomu pomohla...

co to je Sims times

28. listopadu 2012 v 13:14 | Deniskur |  Sims times
Co to je sims times?

Sice jsem už přidala článek, což byl první díl, ale napadlo mě napsat co to je až teď. Takže Sims times je vlastně takový časopis ze světa Sims 2. Je tam spoustu témat, třeba bulvár, móda, líčení atd. Postupně budu přidávat další díly tohohle časopisu. Jeden díl je pro mě vlastně jeden článek. Doufám, že vás to bude bavit...Usmívající se

Cheaty do the sims 2

27. listopadu 2012 v 18:03 | Deniskur |  Návody
Takže nějaké cheaty do the sims 2:

Kaching - přidá 1000 simoleonů
motherlode - přidá 50000 simoleonů
maxMotives - dopní všem vašim simíkům všechny potřeby
plumbbobtoggle off - vypne zelený diamant nad hlavou simíka
MoveObjects (on/off) - můžete pohybovat i s objekty se kterými to jinak není možné
Aging (on/off) - zapne/vypne stárnutí
help - vypíše všechny cheaty
Exit - ukončí cheatovací řádek

Cheatovací řádek aktivujete stiskunutím CTRL+SHIFT+C

Sims times 1. díl

26. listopadu 2012 v 20:43 | Deniskur |  Sims times

SIMS TIMES

LEI BING NACHYTÁNA
Slavná moderátorka své vlastní show, Lei Bing byla nachytána v Šafránové zátoce se svým tajným milencem. Ale začneme po pořádku: Ve show odpověděla na otázku zda má přítele takto: ,,Ano mám přítele a on teď natáčí ve Španělsku. Strašně se milujeme, ale neplánujeme svatbu nebo něco takového." Potom také padla otázka, kam se v poslední době chystá, odpověď byla taková: ,,Chystám se jet pracovně na odpočinek do Šafránové zátoky, jedu tam pouze pracovně a bude se tam natáčet jeden díl naší show." Je zajímavé, že se ani nesnažila tajit, že odjíždí za milencem a lhala divákům do očí. Hned jak skončila show, vzala své kufry a odjela taxíkem na letiště. Z něhož pak podle našich informací odletěla v 10:25. Její let do Šafránové zátoky trval přibližně 3 hodiny. Jakmile dorazila vzala si dalšího taxíka, přímo do jejího hotelového apartmánu. Dominiček nám dovolil vyfotit apartmá ještě předtím, než přijeli.
Hned po příjezdu se přivítala se svým přítelem Jasonem Walkerem a užili si příjemnou noc.

Ráno si samozřejmě museli uvařit, protože neměli objednanou kuchařku ani uklízečku kvůli prozrazení.Jenže když se vrátili jídlo, které nechali v troubě začalo hořet dokonce museli přijet i hasiči.Večer se osprchovali a upravili a zavolali si taxi do obchodního domu oblečení a styl IN.Dokonce se k sobě tulili a mazlili se i v obchodní domě.
Poté se vydali do bistra, aby si nahradili nepovedenou snídani něčím lepším.Tady už máme fotografii od Dominička z show Lei Bing v Šafránové zátoce.


Jakmile se Lei Bing vše dozvěděla, vše popřela její přítel zatím o ničem neví, ale je to pouze otázkou času. A jak se o tomhle vyjádřila Lei Bing? Máme exkluzivní odpověď: ,,Na těchto snímcích nejsem já, se mnou letěla leště moje sestra Ivana a ta je mi hodně podobná a na těch snímcích je ona. Vím, že má tohoto přítele, dokonce jsme se o něm bavili. Já bych svého přítele nikdy nepodvedla a nelhala mu." To jsou docela silná slova. Nicméně její přítel není také žádný svatoušek. Při natáčení filmů byl několikrát přistižen, jak flirtuje s neznámí dívkami. Lei mu však vždy odpustila, uvidíme jestli bude její přítel ochotný jí odpustit tohle nebo se nakonec rozejdou. Na odpověď si budeme muset ještě počkat.